3Com H3C 100BASE-LX10 SFP Transceiver

kr 2,491

Köp Från Proshop.se

Artikelnr: 173e1889a249 Kategorier: , ,
 

Beskrivning

Billigaste priset hittades i kategorin Uncategorized på Proshop.se. E-LX-SM1310-A, SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC), 100Base-LX, LC enkelt läge, insticksmodul, upp till 15 km, 1310 nm, för Quidway S3552, S3928, S3952, S5624, S5648, S6502, S8505, S8508, S8512; Quidway AR 46