DELTACO SFP 1000Base LX/LH LC 1310nm 10km Sing

kr 264

Köp Från Proshop.se

Artikelnr: 8d68b7f22db8 Kategorier: , ,
 

Beskrivning

Billigaste priset hittades i kategorin Repeater Transceiver på Proshop.se. SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC), GigE, 1000Base-LX, 1000Base-LH, LC enkelläge, upp till 10 km, 1310 nm, för Cisco 38XX; ASA 55XX; Catalyst Compact 2960; Integrated Services Router 11XX