DELTACO SFP 1000BASE-SX LC 850nm 550m Multi-Mo

kr 248

Köp Från Proshop.se

Artikelnr: defe7caf2c43 Kategorier: , ,
 

Beskrivning

Billigaste priset hittades i kategorin Repeater Transceiver på Proshop.se. SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Cisco SFP-GE-S), GigE, 1000Base-SX, LC multiläge, upp till 550 m, 850 nm, för Cisco Catalyst 3560X; Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118