Prolabs J9150A-C – SFP+ sändar/mottagarmodul – 1

kr 356

Köp Från Proshop.se

Artikelnr: 52ba041ee12d
 

Beskrivning

Billigaste priset hittades i kategorin Repeater Transceiver på Proshop.se. SFP+ sändar/mottagarmodul, 10GBase-SR, 10GBase-SW, LC multiläge, upp till 300 m, 850 nm, för HP 5406, 6120, 6600-24, 6600-48; Modular Smart Array P2000 G3; ProLiant DL360p Gen8